Kontakt E-mail Tagasiside
Kataloog
 

Vanavara

 

Veoautod

 

Sõidukid

 

Mootorrattad

 

Tööriistad

 

Põllumajandus

 

Teenused

 

Militaar

 

Muud asjad

 

Jalgrattad

 

Mudelid

Gallup
Mismoodi sinu arvates asjad toimivad?
 

kes oskab see teeb... (17%)

 

kes ei oska see õpetab... (38%)

 

kes õpetada ei oska see juhib... (31%)

 

kes juhtida ei oska, see kontrollib... (7%)

 

mul on savi... (7%)

OÜ MOTOMAJAND, asutatud 03.12.2007.a

01. August 2008

Alati tekib küsimus kudias kõik alguse sai? Vastus on sellele lihtne, alguse sai see juba ammu kuid nagu alati toimus vormistamine vähe hiljem:)
Ja teine küsimus peale seda võiks olla, kuna see kõik lõppeb? No sellele ei oska küll vastata, kuid lõppeb see kindlasti kunagi tulevikus.

Jalutuskäigul oma valdustes avastasime palju suurepäraseid asju, millised nukralt angaarinurgas või siis platsil seisid ja endale tegevust ootasid. Kahjuks aga kõigega mängida ei jõua ja nii saigi raske südamega vastu võetud otsus, et tuleb leida inimesed kes oleks neile paremad peremehed kui meie. Sai haaratud härjal sarvist ja kaks suurepärast inimest aitasid valmis sepitseda selle kodulehe.

Müügi osa pole muidugi Meie põhitegevus. Põhitegevus firmal on alles välja kujunemas ja mõtte kujul peas täitsa olemas. Mõni väike ponnistus ja mõte reaalseks saabki. Mõtetel ju on see komme, et nad võivad materialiseeruda. Seega ettevaatust oma mõtetega:)

Samas teeme algust juba ka olemasolevate asjade rendiga. Esialgu küll oma MAJANDI liikmetele keda tänaseks päevaks juba mõned on kogunenud.

Tulevikus aga plaanime korraldada ka pisikese välinäituse, mille käigus on huvilistel võimalik ka reaalses keskkonnas meie asjadega tutvuda ja neid endale isegi soetada.
Teretulnud on ka inimesed, kes omavad oma valdustes midagi huvitavat. Meie Majand on ju ikkagi avatud uutele huvilistele. Kuidas siia aga oma ilusaid asjakesi üles panna sellest juba räägime vähe teises kohas.


LugupidamisegaMajandi juhtkond

 

Motomajand OÜ 2008


Get Adobe Flash player